Domovský přístav

Plavební oblast:
Baťův kanál

Obytná loď Víking
Kajutová motorová loď

Plavební oblast

  • Baťův kanál

Výbava lodě:

Loď disponuje dvěma oddělenýma kajutama, pohodlnou kormidelnou a horní opalovací palubou. Loď je výborně ovladatelná. Součástí výbavy jsou: kompresorová auto lednička, plynový vařič, kuchyňské nádobí, tekoucí  voda, WC a sprcha. Na lodi jsou pouze matrace.  Lůžkoviny je třeba přivézt s sebou, vhodný je spací pytel.

Řízení lodě: vnější kormidelna

Loď je možné objednat na přespání i před začátkem turnusu večer cca od 20:00 za poplatek 500,- Kč. Výhodou je že školení proběhne již večer a ráno je možné hned vyrazit na plavbu.

Plavební komory jsou otevřeny  v květnu a září  pátek až neděle od 10:00 do 18:00. V červnu, červenci a srpnu každý den mimo pondělí od 10:00 do 18:00.

V ceně za pronájem není započtený spotřebovaný benzín loď má benzínový závěsný motor Mercury 9.9  HP a spotřeba je cca 1 -2l naturalu 95  na hodinu plavby. Orientační průměrná spotřeba za víkend je cca 15l -25l

Při přebírání lodi v přístavu ve Veselí nad Moravou je nutné uhradit zbylou částku za pronájem a taky vratnou kauci za loď. Z kauce vám bude při vrácení lodi odečten spotřebovaný benzín a případné poškození. .   Kauci je možné uhradit i platební kartou. Při přebírání lodě provedeme blokaci částky ve výši kauce a při vrácení lodě odečteme spotřebovaný benzín.

V měsíci červnu půjčujeme hausbót pouze na celý turnus úterý – neděle za zvýhodněnou cenu. Po dohodě je možný nástup kterýkoliv den.

Loď je nutné převzít v den nástupu od 8:00 do 12:00 a vrátit po skončení turnusu do 18:00. Po předešlé dohodě je možné tyto časy změnit. Po celou dobu výpůjčky můžete zdarma využívat  služby přístavu ve Veselí nad Moravou, zde také budete mít v oploceném areálu bezpečně zaparkované auta.

Na lodi je namontován v zadní části rám na držení kol. Na rám se vejdou 4 kola.


Technické údaje

Typ lodi:
Kajutová motorová loď

Průkaz VMP:
ne

Rok výroby:
1950

Rozměry:
8 m x 2.1 m

Ponor:
??? m

Plachty:
bez plachet

Počet osob:
8

Noční spaní:
ne

Ceny půjčovného

Víkend (pá - ne):
od 8 900 Kč

Týden (po - ne):
od 12 900 Kč

Minitýden (po - čt):
od 9 900 Kč

Vratná záloha:
10 000 Kč

Vrácení lodi

Vrátit do půjčovny:
ano

Jednosměrná platba:
ne

Motor

Typ motoru:
Mercury

Výkon motoru:
9.9 hp (7.28 kW)

Přídavný motor:
ne

Zabudovaný motor:
ne

Vybavení

Rádio / CD přehrávač:
ne / ne

Užitková voda:
ne

Elektrická zásuvka:
ne

Wi-Fi:
ne

WC:
ano

Umyvadlo:
ne

Lednice:
ano

Základní kuchyňské vybavení:
ano

Vařič
plynový

Speciální výbava

Rolfok:
ne

Fendry:
ne

Osvětlení kajut:
ne

Solární panely:
ne

Hloubkoměr:
ne

Rychloměr:
ne
Potřebujete poradit? Napište na info@proplujcesko.cz