Slapy Marine
zpět na výpis půjčoven

Základní informace


Plavební řád:

Adresa:
Slapy č.p. 382
25208 Slapy nad Vltavou

Služby u půjčovny

Banka:
ne

Bankomat:
ano

Supermarket:
ne

Kino:
ano

Letní kino:
ne

Divadlo:
ne

Nemocnice:
ano

Lékárna:
ano
Slapy Marine
-

Slapy Marine se nachází na Vltavské kaskádě Slapské nádrže. Je součástí střediska Autokempu Slapy Skalice a zároveň nejbližší ležící letní destinací Slapského jezera od Prahy, vzdálené jen 32 km. Slapská přehrada představuje množství romantických zátok a nespočet krásných přírodních scenerií. Autokemp Slapy Skalice byl tv nova ohodnocen stříbnou hvězdou za kvalitu. Svou polohou disponuje panoramatickým výhledem na vodní nádrž Slapy.

Můžete zde strávit příjemné dny Vaší dovolené nebo přijet jen na výlet přímo k vodě, jejíž kvalitu sleduje Krajská hygienická stanice Středočeského kraje která podává informace o aktuálním stavu kvality vody ke koupání. Bonusem této lokality je skutečnost, že zde nabyla více jak 30 let zjištěna špatná kvalita vody ke koupání. Čekají Vás dny odpočinku ale i se sportovního využití.

Provozujeme zde celosezónní kotvení lodí (Marinu) s barem na vodě a koupáním, půjčovnu motorových člunů bez nutnosti VPM (řidičské oprávnění), moderních vodních šlapadel a lodí. Bar na mole nabízí občerstvení, nealko, pivo Gambrinus 10° a Prazdroj 12° točené pod Deonem a jiné nápoje. Našim hostům při posezení v baru umožníme zdarma připojení na internet (WiFi). Jsme ideálním místem nejen pro strávení příjemné rodinné dovolené a výletů ale i pro pořádání školení, seminářů, firemních akcí či jiných oslav v přírodě.

Autokemp Slapy Skalice Vám umožní ubytování v apartmánech, garsoniérách, chatkách. Využít můžete také Vaše obytné auto nebo stan, které jsou zde vítány. Doporučujeme navštívit zahradní restauraci s panoramatickým výhledem na Marínu a Slapské jezero. Pro volný čas tu máme beach volejbalové hřiště a pingpongové stoly, pro děti koupání, prolézačky a pískoviště. Slapy Marine spolupracuje s lanovým parkem Slapy, který nabízí výškové lezení, kde otestuje Vaši fyzickou zdatnost. Pro náročnější je v okolí Golf Slapy, který je vzdálen jen 1 km. Další možnost výletu jsou výletní projížďky parníkem po Slapském jezeře (45 km). Kotviště pro parníky se zastávkou ,,Skalice" je vzdálené od Slapy Marine 200m. Autem jsou dostupné historické památky v blízkém okolí - hrad Karlštejn, Orlík, Zvíkov, Koněpruské jeskyně, zámek Konopiště, Dobříš, Svatá hora (klášter).

Vybavení

Sport
-
Beach volejbal
-
Ping pong
-
Plovárna

Pro děti
-
Bazén
-
Pískoviště
-
Prolézačky

Konektivita
-
Elektrická přípojka
-
Wi-Fi

Parkování
-
nehlídané, 50 Kč / den

Občerstvení
-
Restaurace
-
Bar

Sociální zázemí
-
WC
-
Sprchy

Atrakce v okolí

Hrady
-
Karlštejn
-
Zvíkov

Zámky
-
Dobříš
-
Konopiště
-
Orlík

Cyklostezky
-
ano

Golf
-
Golf Slapy

Aquapark
-
není v okolí

ZOO
-
není v okolí

Jiné atrakce
-
Klášter Svatá hora
-
Koněpruské jeskyně
-
Lanový park
-
Projížďky parníkem
Potřebujete poradit? Napište na info@proplujcesko.cz